Reunie 80 jarig jubileum:
8 september 2013 van 13:00-17:00   Kruislaan 224, Amsterdam
Welkom bij de Jubileumsite van Scouting Oost 1
Het laatste nieuws
Onze Oud-leden
Wist je dat ...
Contact
Aanmelden kan niet meer
Valid HTML 4.01 Transitional
Oud-leden Oud-leden
 
 
 
 

Aangemeld

De volgende oud-leden hebben zich al aangemeld voor de Reünie:

Naam, WoonplaatsScoutingperiodeGroep(en)
Ton Aijtink, IJmuiden 1975-1989 Scouting Oost 1
Marjo Apeldoorn - Swarts, Hoogland 1977-1980 Scouting Oost 1
Anneke van Bentum - Buijen, Amsterdam 1948-1958 St. Cuneragroep
Marcel de Bont, Almere 1968-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1984 Scouting Oost 1
Wim Boogers, Bussum 1947-1949 St. Bavogroep
1950-1956 Zalige Mbagagroep
Rita Boomgaard - van der Vaart, Duivendrecht 1947-1954 Maria de la Luzgroep
Jan Bruikman, Rijen 1937-1949 Zalige Mbagagroep
Ben Burgers, Almere 1984-1996 Scouting Oost 1
Ben Burgers jr., Almere    
Jan Deerenberg, Abcoude 1945-1960 Zalige Mbagagroep
Karin Degenkamp - Somers, Amsterdam 1975-2007 Scouting Oost 1
Marc Dijks, Loosdrecht 1980-1990 Scouting Oost 1
Dorien van 't Erve, Amsterdam 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1990 Scouting Oost 1
Nico Essen, Amsterdam    
Wouter van Ewijk, Amsterdam 1962-1964 Zalige Mbagagroep
Gerard van Gessel, Purmerend 1962-1967 Zalige Mbagagroep
Henny van Gessel, Zaandam 1947-1950 St. Bavogroep
1951-1960 Zalige Mbagagroep
Hans van Gorp, Amsterdam 1962-1969 Zalige Mbagagroep
1984-1991 Scouting Oost 1
Theo van Gorp, Amsterdam 1965-1968 Zalige Mbagagroep
Marget Greveling - Funke, Dreumel 1953-1958 Zalige Mbagagroep
Ziska Haarms, Amsterdam 1953-1957 St. Cuneragroep
Renť Haen, Duivendrecht    
Yvonne Haen, Duivendrecht    
Cor Haertel, Amsterdam 1953-1957 Zalige Mbagagroep
Josje Hebbes, Amsterdam 1969-1972 St. Cuneragroep
1973-1982 Scouting Oost 1
Rob Hebbes , Mijdrecht 1969-1972 RafaŽlgroep
1973-1980 Scouting Oost 1
Jeroen Heemskerk, Diemen 1988-1990 Scouting Oost 1
Marga Heemskerk - Poelwijk, Diemen 1977-1990 Scouting Oost 1
Monique van Heiningen - Jansma, Amsterdam 1966-1969 St. Cuneragroep
Edith Heins, Lambertschaag 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1989 Scouting Oost 1
Dik Heuwekemeijer, Baarn 1945-1948 Zalige Mbagagroep
Stephanie Hinse, Amsterdam 2004-2010 Scouting Oost 1
Dick Huipen, Amsterdam Zuidoost 1960-1966 Zalige Mbagagroep
Wim Keller, Grootebroek 1947-1951 St. Bavogroep
1952-1955 Zalige Mbagagroep
Marjo van Kleeff, Amsterdam 1971-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1980 Scouting Oost 1
Ron van Kleeff, Amsterdam 1968-1971 Zalige Mbagagroep
William Klinkhamer, Amsterdam Z-O    
Christa Koese, Hoorn 1975-1980 Scouting Oost 1
Gemma Konijn - Janssen, Amsterdam 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1990 Scouting Oost 1
Andrť Kroon 1971-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1983 Scouting Oost 1
Gerard de Lange, Abcoude 1939-1951 Zalige Mbagagroep
Truus Lefeber, Breukelen 1975-1982 Scouting Oost 1
Sandy Merlijn, Warmenhuizen 1978-1990 Scouting Oost 1
Ed de Natris, Soest 1979-1985 Scouting Oost 1
Els de Natris - Jansen, Soest 1979-1985 Scouting Oost 1
Ab Nooy, Uithoorn 1937-1950 Zalige Mbagagroep
Ariane Olsthoorn, Amsterdam 1994-1998 Scouting Oost 1
Erik Olthof, Landsmeer 1960-1970 Zalige Mbagagroep
Hans Olthof, Abcoude 1957-1967 Zalige Mbagagroep
Ed Plattel, Hoogerheide 1958-1972 Zalige Mbagagroep
Ed Poelwijk, Diemen 1977-1992 Scouting Oost 1
Anita Poelwijk - van der Schot, Diemen 1976-1990 Scouting Oost 1
Camille Rietmeyer, Amsterdam 1988-1998 Scouting Oost 1
Petra Schaap, Amsterdam 1974-1984 Scouting Oost 1
LuciŽn Scheers, Broek in Waterland 1971-1972 Zalige Mbagagroep
1973-2007 Scouting Oost 1
Martin Scheers, Duivendrecht 1976-1985 Scouting Oost 1
Sander Scheffer, Diemen 1977-1996 Scouting Oost 1
Peter Scheijde, Koog a/d Zaan 1956-1966 Zalige Mbagagroep
Thea Scheijde, Amstelveen 1954-1968 Zalige Mbagagroep
Ton Schipper, Diemen 1988-1990 Scouting Oost 1
Gaby Schipper - Bleekemolen, Diemen 1988-1990 Scouting Oost 1
Herman Schopman, Amsterdam 1966-1973 Zalige Mbagagroep
Rob Schopman, Amsterdam 1965-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1973 Scouting Oost 1
Piet Snellenberg, Wijk bij Duurstede 1939-1949 Zalige Mbagagroep
Huub Somers Jr., Amsterdam 1988-1990 Scouting Oost 1
Ben Stegers, Almere 1955-1964 Zalige Mbagagroep
Diane Veldkamp, Driemond 1982-1990 Scouting Oost 1
Theo Weber, Apeldoorn 1950-1956 Zalige Mbagagroep
Fred Wegman, Voorschoten 1958-1964 Zalige Mbagagroep
Rob Wiersma, Diemen 1975-2004 Scouting Oost 1
Mirjam Wiersma - van Rheenen, Diemen 1990-2000 Scouting Oost 1
Frans Willekens, Leidschendam 1940-1949 Zalige Mbagagroep
Toos Willekens, Abcoude    
Karin Wondergem - Schaap, Amstelveen 1976-1981 Scouting Oost 1
Frans Woortmeijer, Amsterdam    
Elly Woortmeijer - Hogema, Amsterdam    

Laatste wijziging 05-09-2013