Reunie 80 jarig jubileum:
8 september 2013 van 13:00-17:00   Kruislaan 224, Amsterdam
Welkom bij de Jubileumsite van Scouting Oost 1
Het laatste nieuws
Onze Oud-leden
Wist je dat ...
Contact
Aanmelden kan niet meer
Valid HTML 4.01 Transitional
Oud-leden Oud-leden
 
 
 
 

Adres Bekend

De volgende oud-leden (468) zijn bij ons bekend met een correct (mail)adres:

Naam, WoonplaatsScoutingperiodeGroep(en)
Ton Aijtink, IJmuiden 1975-1989 Scouting Oost 1
Astrid Amende, Amsterdam 1978-1978 Scouting Oost 1
Leon van Amerongen, Diemen 1975-1984 Scouting Oost 1
Suzan van Amerongen, Lelystad 1977-1980 Scouting Oost 1
Marja van Amsterdam - Bakker, Amsterdam    
Sabella van der Ancker - de Grijs, Hulshorst 1988-1988 Scouting Oost 1
Marjo Apeldoorn - Swarts, Hoogland 1977-1980 Scouting Oost 1
Ilona Appelo - Diesbergen, Epse    
Jantine Arts, Amsterdam 1958-1962 Zalige Mbagagroep
Riet Arts - Ottevanger, Amstelveen 1948-1950 Zalige Mbagagroep
Renate Avans, Amsterdam    
Rik de Baat, Amsterdam 1995-2007 Scouting Oost 1
Mary Bakker - Boomans, Amersfoort    
Riet Banis - Terneuzen, Amsterdam Zuidoost 1960-1965 St. Cuneragroep
Alex Bank, Diemen 1999-2007 Scouting Oost 1
Ans Beckers, Amsterdam    
Wim van Beers, 2470 N.S.W. - AustraliŽ    
Ria Bekker - Ten Thy, Aalsmeer    
Anneke van Bentum - Buijen, Amsterdam 1948-1958 St. Cuneragroep
Cor Berben, Amsterdam 1947-1949 St. Cuneragroep
Jan Bergen, Gloucester, ON - Canada 1954-1964 Zalige Mbagagroep
Jennie Bergen (zr Auxiline), Voorhout    
Monique van Besouw - van der Vaart, Duivendrecht 1981-1984 Scouting Oost 1
Tom Biekmann, Laag Soeren 1946-1958 Zalige Mbagagroep
Riet Biekmann - Niekus, Laag Soeren 1948-1960 St. Cuneragroep
Bas Biemans, Amsterdam 1990-1990 Scouting Oost 1
Bernadette Bijman - Kroon, Obdam 1971-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1979 Scouting Oost 1
D. Blocks - Verhaar, Almere    
I. Blok - Haen, Diemen    
Andrť Blokdijk, Purmerend 1949-1960 Zalige Mbagagroep
Paul Blokdijk, Houten 1945-1957 Zalige Mbagagroep
Jopie Blokdijk - Rem, Houten    
Joost Blom, Amsterdam 1986-1986 Scouting Oost 1
Marijke Blom, Amsterdam    
Wouter Blom, Amsterdam 1990-1990 Scouting Oost 1
DaniŽlle Boele 1978-1978 Scouting Oost 1
Joke Boer - Olthof, Purmerend    
M. Boers - Grol, Amsterdam    
Marcel de Bont, Almere    
Frans Boogers, Amsterdam 1950-1965 Zalige Mbagagroep
Wim Boogers, Bussum 1947-1949 Bavogroep
1950-1956 Zalige Mbagagroep
Ineke ten Bookum - Spiegelenburg, Amsterdam    
Erna Boomgaard , Diemen    
Fons Boomgaard, Diemen 1990-1993 Scouting Oost 1
Hans Boomgaard, Schagen    
Heidi Boomgaard, Amsterdam 1986-1993 Scouting Oost 1
Mieke Boomgaard - van der Vaart, Duivendrecht 1956-1960 Zalige Mbagagroep
Rita Boomgaard - van der Vaart, Duivendrecht 1947-1954 Maria de la Luzgroep
Sandra Bos, Amsterdam 1981-1991 Scouting Oost 1
Hans Bosse, Eindhoven    
Jeannette Bosse - Sibbel, Eindhoven    
Mariska Bout - Witteveen, Sunnemo - Zweden 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1990 Scouting Oost 1
Danielle Braam, Diemen    
Iris Braam, Diemen    
Sandra Braam, Diemen 1989-1992 Scouting Oost 1
Jana Brescia, Amsterdam    
Bep van Broekhoven - Smiers, Purmerend    
Willy Broodbakker, Diemen 1994-1994 Scouting Oost 1
Jan Bruikman, Rijen 1937-1949 Zalige Mbagagroep
Andrť Bruns, Zevenaar 1970-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1982 Scouting Oost 1
Emiel Bunck, Aalsmeer    
Kees Bunck, Duivendrecht 1988-1990 Scouting Oost 1
Tom Bunck, Amsterdam 1962-1971 Zalige Mbagagroep
Mathilde Bunck - v.d. Laag, Duivendrecht 1978-1987 Scouting Oost 1
Ben Burgers, Almere 1984-1996 Scouting Oost 1
Gerard Burgers, Almere 1976-1996 Scouting Oost 1
Hinke Burgers - Sandberg, Almere    
Ben Burgers jr., Amstelveen    
Otto Busse, Harderwijk 1973-1973 Scouting Oost 1
1960-1972 RafaŽlgroep
Robert Capiau, Amsterdam    
Gerard Carree, Oosterbeek    
Frank Cobelens, Amsterdam 1970-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1976 Scouting Oost 1
Karel-Jan Coninck - Liefstink, Amsterdam 1989-1990 Scouting Oost 1
Cobie Cordes - Snellenberg, Amsterdam    
Frans Creemers, Diemen    
Cecile Daems, Zaandijk 1973-1977 Scouting Oost 1
Marijn Daems, Almere 1981-1988 Scouting Oost 1
Els Damhuis, Veldhoven 1968-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1974 Scouting Oost 1
Frank Damhuis, Almere-buiten    
Rodger Dayala, Duivendrecht    
Fons Deerenberg, Zeist 1939-1949 Zalige Mbagagroep
Jan Deerenberg, Abcoude 1945-1960 Zalige Mbagagroep
Vincent Deerenberg, Haarlem 1973-1988 Scouting Oost 1
1971-1972 Zalige Mbagagroep
Mario Deeterink, Ede 1985-1989 Scouting Oost 1
Maaike Degenkamp, Amsterdam 1996-2005 Scouting Oost 1
Karin Degenkamp - Somers, Amsterdam 1975-2007 Scouting Oost 1
T. van Deursen - Molenaar, Sunny Bank Hill - Aust    
Justin Dieckman, Diemen    
Koen van Dijk, Muiderberg 1966-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1985 Scouting Oost 1
Wim Dijkman, Purmerend 1952-1971 RafaŽlgroep
Joke Dijkman - Sagan, Purmerend    
Ben Dijks, Amsterdam 1988-1990 Scouting Oost 1
Marc Dijks, Loosdrecht 1980-1990 Scouting Oost 1
Frank Distelbrink, La Boisse - Frankrijk 1966-1972 Zalige Mbagagroep
1974-1982 Scouting Oost 1
Lien Distelbrink - Hageman, Amsterdam    
Linda Donker Kaat, Almere 1999-2003 Scouting Oost 1
John de Droog, Amstelveen    
Michael de Droog, Amstelveen    
Sylvia Duifs - van de Ruit, Hoorn 1979-1988 Scouting Oost 1
Paul Duurland, Amsterdam    
Rob van Eck, Amsterdam    
Jan van Eekelen, Huizen    
Ruud van Eijk, Diemen 1973-2007 Scouting Oost 1
1968-1972 Zalige Mbagagroep
Ingrid Elfering, Amsterdam 1988-1992 Scouting Oost 1
Wil van Elk - Bieckman, Rijswijk    
Truus Emons - Blokdijk, Amstelveen 1946-1961 Zalige Mbagagroep
Quentin Engelberts, Amstelveen 1989-1990 Scouting Oost 1
Dorien van 't Erve, Amsterdam 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1990 Scouting Oost 1
Irma van 't Erve, Lelystad    
Marielle van 't Erve, Amsterdam    
Feline Ettema, Amsterdam 1995-1997 Scouting Oost 1
Wouter van Ewijk, Haarlem 1962-1964 Zalige Mbagagroep
Judith de Feber, Amsterdam 1988-1990 Scouting Oost 1
Susanne Fokkens, Almere 1994-1994 Scouting Oost 1
Wim Fontijn, Weesp    
Patrick Frijhoff, Amsterdam 1985-1990 Scouting Oost 1
Olga Funke, Amsterdam 1950-1954 Zalige Mbagagroep
MariŽlle Game, Bant 1979-1986 Scouting Oost 1
Erik Gasman, Hilversumse Meent    
Michael Gasman, Almere 1983-1985 Scouting Oost 1
Ed Goddijn, Noordwijk    
Trees Goddijn - Schmidt, Noordwijk    
Hans van Gorp 1962-1969 Zalige Mbagagroep
1984-1991 Scouting Oost 1
Silvia van Gorp, Diemen 1984-1991 Scouting Oost 1
Theo van Gorp, Amsterdam 1965-1968 Zalige Mbagagroep
Wouter van Gorp, Amsterdam 1988-1990 Scouting Oost 1
Marget Greveling - Funke, Dreumel 1953-1958 Zalige Mbagagroep
Michiel Griffioen    
Susan Griffioen, Amsterdam    
Hans Grimberg, Ahaus/Wessum - Duitsland 1950-1958 Zalige Mbagagroep
Andrea Groenekan - de Droog, Amsterdam 1976-1982 Scouting Oost 1
P. Groot, Zaandam 1988-1990 Scouting Oost 1
Robert de Groot, Zaandam 1978-1978 Scouting Oost 1
Inge de Haan, Diemen 1973-1979 Scouting Oost 1
Paul de Haan, Almere    
Peter de Haan 1994-2002 Scouting Oost 1
Nienke van Haaren, Duivendrecht 1990-1990 Scouting Oost 1
Ziska Haarms, Amsterdam 1953-1957 St. Cuneragroep
Frank de Haas, Amsterdam 1957-1963 Zalige Mbagagroep
Fleur Haen, Amsterdam 1990-1990 Scouting Oost 1
Jeroen Haen, Amsterdam 1988-2007 Scouting Oost 1
Renť Haen, Duivendrecht    
Cor Haertel, Amsterdam 1953-1957 Zalige Mbagagroep
Jaap Hagens 1993-2003 Scouting Oost 1
Sjoerd Hagens, Amsterdam 1984-2003 Scouting Oost 1
Marjolijn van Halm, Amsterdam    
Annemiek van Hamersveld - Beentjes, Nijkerk 1980-1990 Scouting Oost 1
Vera Hartog - Olthof, Purmerend 1973-1975 Scouting Oost 1
Bert Haze, Heerhugowaard 1980-1993 Scouting Oost 1
Irene Hebbes 1970-1972 St. Cuneragroep
1973-1988 Scouting Oost 1
Josje Hebbes, Amsterdam 1969-1972 St. Cuneragroep
1973-1982 Scouting Oost 1
Rob Hebbes , Mijdrecht 1969-1972 RafaŽlgroep
1973-1980 Scouting Oost 1
Jeroen Heemskerk, Diemen 1988-1990 Scouting Oost 1
Jordy Heemskerk, Diemen 2002-2003 Scouting Oost 1
Martijn Heemskerk, Diemen 2002-2003 Scouting Oost 1
Marga Heemskerk - Poelwijk, Diemen 1977-1990 Scouting Oost 1
Monique van Heiningen - Jansma, Amsterdam 1967-1968 St. Cuneragroep
Edith Heins, Lambertschaag 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1989 Scouting Oost 1
Els Hekkenberg, 34080 Montpellier - Frankrijk 1988-1988 Scouting Oost 1
T. Helsloot - Groen, Amsterdam    
Trees Hens, Bussum 1945-1946 Zalige Mbagagroep
Dik Heuwekemeijer, Baarn 1945-1948 Zalige Mbagagroep
Bert Hilhorst, Amsterdam    
Stephanie Hinse, Amsterdam 2004-2010 Scouting Oost 1
Ton Hoedemaker, Monnikendam 1973-2004 Scouting Oost 1
1970-1972 Zalige Mbagagroep
Hans van Hoek, Heino    
Ben Hogers, Badhoevedorp 1950-1955 Zalige Mbagagroep
Peter Horstmanshof, Westzaan 1966-1969 Zalige Mbagagroep
Bart van Houten, Amsterdam    
Pascal van Houten, Krommenie 1985-1990 Scouting Oost 1
Kimberley Houtenbos, Amsterdam    
Koos Hovinga, Amsterdam 1989-1989 Scouting Oost 1
Corry Hovis, Ouderkerk a/d Amstel 1947-1951 Zalige Mbagagroep
Dick Huipen, Amsterdam Zuidoost 1960-1966 Zalige Mbagagroep
Bruno Jaakke, Almere 1978-1978 Scouting Oost 1
Manuela Jaakke, Wognum 1978-1978 Scouting Oost 1
Martina Jaakke, Duivendrecht 1974-1979 Scouting Oost 1
Huub Jansen, Amsterdam 1947-1950 Zalige Mbagagroep
Martin Jansma, Hoorn 1960-1968 Zalige Mbagagroep
Andrť Janssen, Amsterdam 1988-1988 Scouting Oost 1
Marcus Janssen, Doesburg 1975-1983 Scouting Oost 1
Tom Janssen, Amsterdam 1989-1990 Scouting Oost 1
Gerda Janssen - Ottevanger, Soest 1949-1953 Maria de la Luzgroep
Roos Jensen, Amsterdam    
Agnes Johannesma - van Leeuwen    
Censey Jonathas, Amsterdam    
Sjoerd Kaandorp, Amsterdam    
Daphne Kaars, Duivendrecht 1997-2004 Scouting Oost 1
Marlies Kamphof - Deerenberg, Dwingelo 1988-1988 Scouting Oost 1
Louis Kea, Westerhoven 1953-1966 Zalige Mbagagroep
Ineke Kea - Wijfjes, Westerhoven    
Co Keller, Almere 1949-1962 Zalige Mbagagroep
Wim Keller, Grootebroek 1952-1955 Zalige Mbagagroep
1947-1951 Bavogroep
Marjolein Kersten, Amsterdam    
Nienke Kersten, Amsterdam    
Jef Klazen, New York - Verenigde Staten 1988-1990 Scouting Oost 1
Marjo van Kleeff, Amsterdam 1971-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1980 Scouting Oost 1
Ron van Kleeff, Amsterdam 1968-1971 Zalige Mbagagroep
Nel Kleijn - Koopmans, Purmerend 1946-1947 Maria de la Luzgroep
Monique Klinkenberg - Tekstra, Katwijk aan zee    
Sandra Klinkhamer, Diemen    
Sylvia Klinkhamer, Amsterdam 1988-2006 Scouting Oost 1
William Klinkhamer, Amsterdam Z-O    
Lilian Klop, Amsterdam 1984-1999 Scouting Oost 1
Mike Klop, Amsterdam    
Christa Koese, Hoorn 1975-1980 Scouting Oost 1
Dick Kok, Noordwijk 1957-1959 RafaŽlgroep
1960-1968 Zalige Mbagagroep
Gerard Kok, Diemen    
Frank Konijn, Weesp    
Gerard Konijn, Almere    
Renť Konijn, Amsterdam    
Gemma Konijn - Janssen, Amsterdam 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1990 Scouting Oost 1
Sandra Konijn - van der Schot, Weesp 1988-1990 Scouting Oost 1
Hans de Koningh, Purmerend    
Sylvia de Koningh - Steegers, Purmerend 1993-2000 Scouting Oost 1
Gert Kooijman, Amsterdam 1993-1994 Scouting Oost 1
Dick Kool, Zwammerdam 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1979 Scouting Oost 1
Renť Kool, 's Hertogenbosch    
Tamar van Koolbergen, Amsterdam    
Iny Koopmans - Ottevanger, Almere-Buiten 1948-1950 Zalige Mbagagroep
Monique van Kooten, Duivendrecht 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1975 Scouting Oost 1
Andrť Koster, Almere    
Gerard Koster, Almere    
Martin Kouwenhoven, Ouderkerk a/d Amstel 1948-1953 Zalige Mbagagroep
Nico Kouwenhoven, Ouderkerk a/d Amstel    
F. Kraak, Ouderkerk a/d/ Amstel    
Rob Kraan, Amsterdam 1961-1968 Zalige Mbagagroep
Francis Kramer, Amsterdam 1978-1978 Scouting Oost 1
Christa Kroese - Slagt, Hoorn 1975-1982 Scouting Oost 1
Andrť Kroon 1973-1983 Scouting Oost 1
1971-1972 Zalige Mbagagroep
Pablo Kroon, Almere buiten 1969-1973 Zalige Mbagagroep
Hans Kuijper, Soest 1966-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1980 Scouting Oost 1
Jan Kuijper, Hilversum 1979-1988 Scouting Oost 1
To Kuijper , Hilversum 1988-1988 Scouting Oost 1
Yvonne Lammeren - Stegers, Oostzaan 1988-2003 Scouting Oost 1
Gerard de Lange, Abcoude 1939-1951 Zalige Mbagagroep
Tamara de Lange - Klaiber, Borne 1988-1990 Scouting Oost 1
Ineke Lanjouw - van der Vaart, Amsterdam 1953-1955 Zalige Mbagagroep
Ab Lasschuit, Amsterdam 1960-1968 RafaŽlgroep
Piet Lasschuit, Grootebroek 1954-1966 Zalige Mbagagroep
Elly Lasschuit - Dijkman, Grootebroek 1953-1969 Zalige Mbagagroep
Maarten Lechner, Miri (Saizawak) c/o Sarawak SHELL 1981-1990 Scouting Oost 1
Anja Lefeber, Abcoude    
Truus Lefeber, Breukelen 1975-1982 Scouting Oost 1
Han Lemkes, Mijdrecht    
Joep Liebregts - van Erp, Veldhoven    
Jeanine Lodders - Thijhaar, Sitges - Spanje 1978-1988 Scouting Oost 1
Aagje Loef, Utrecht 1978-1984 Scouting Oost 1
Jannetje Loef, Amsterdam 1979-1990 Scouting Oost 1
Nico Loef, Amsterdam 1973-1980 Scouting Oost 1
Peter Lokkerbol, Diemen 1966-1972 Zalige Mbagagroep
Mies Louman - Dobbe, Amsterdam 1946-1956 Zalige Mbagagroep
Lucassen, Amsterdam 1965-1969 Zalige Mbagagroep
Rob Lucassen, Amsterdam    
Joke Lucassen - Bos, Kollumerpomp    
M. Maartens - Wissing, Naarden    
Angelique le Mahieu, Diemen 1989-1990 Scouting Oost 1
Dave Mantel, Amsterdam 1987-1999 Scouting Oost 1
Davina Mantel, Amsterdam 1987-1993 Scouting Oost 1
Linda Manzaneque , Dordrecht 2000-2003 Scouting Oost 1
J. de Mare - Rijpkema, Heiloo    
Alex Matulewicz, Kitchener ONT - Canada    
Emil Matulewicz, Amsterdam 1936-1946 Zalige Mbagagroep
Kitty Meelker, Amsterdam    
Engelien van der Meer, Almere    
Anneke van Meeteren - Dobbe, Amsterdam 1949-1957 Zalige Mbagagroep
Selina Melein, Amsterdam 1978-1978 Scouting Oost 1
Sandra Merlijn, Amsterdam 1980-1986 Scouting Oost 1
Sandy Merlijn, Warmenhuizen 1978-1990 Scouting Oost 1
Ron Molenaar, Beverwijk 1979-1984 Scouting Oost 1
Tineke Molenaar, Amsterdam    
Martijn Moorman, Leidschendam    
L. Muller - Lensink, Haarlem 1949-1955 Maria de la Luzgroep
Ed de Natris, Soest 1979-1985 Scouting Oost 1
Els de Natris - Jansen, Soest 1979-1985 Scouting Oost 1
Puck Nieberg, Duivendrecht 1948-1952 St. Cuneragroep
Jan-Ben Nieuwenhuis, Eindhoven 1962-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1978 Scouting Oost 1
Ab Nooy, Uithoorn 1937-1950 Zalige Mbagagroep
Maria Obbes - Olthof, Harderwijk    
Jos Oeverhaus, Hoofddorp 1953-1960 Zalige Mbagagroep
Marieke Olde Olthof, Amsterdam 1981-1990 Scouting Oost 1
Ariane Olsthoorn, Amsterdam 1994-1998 Scouting Oost 1
Erik Olthof, Landsmeer 1960-1970 Zalige Mbagagroep
Hans Olthof, Abcoude 1957-1967 Zalige Mbagagroep
Joop Olthof, Ede 1966-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1978 Scouting Oost 1
Paul Olthof, Ouderkerk a/d Amstel 1964-1971 Zalige Mbagagroep
Peter Olthof, Hoofddorp    
Steven Olthof, Heemstede 1961-1967 Zalige Mbagagroep
Jessie van Opzeeland, Amsterdam 1998-2004 Scouting Oost 1
Karin Ory, Amsterdam 1983-1990 Scouting Oost 1
Judith Ouwehand, Purmerend 2001-2003 Scouting Oost 1
Louis van Overmeeren, Zeewolde 1957-1960 Zalige Mbagagroep
Hans van Paridon, Midwoud    
Rob van Paridon, Diemen 1951-1956 Zalige Mbagagroep
Ed Plattel, Hoogerheide 1958-1972 Zalige Mbagagroep
Ed Poelwijk, Diemen 1977-1992 Scouting Oost 1
Gerard Poelwijk, Zaandam 1988-1990 Scouting Oost 1
Renť Poelwijk, Almere 1979-2007 Scouting Oost 1
Anita Poelwijk - van der Schot, Diemen 1976-1990 Scouting Oost 1
Lea van der Pol, Zuidoostbeemster 1975-1986 Scouting Oost 1
L. Polvliet - Spit, Waddinxveen    
Miranda Prins - de Droog, Amstelveen 1977-1978 Scouting Oost 1
Michel Raymann, Emmeloord 1935-1935 Zalige Mbagagroep
Tonny Reijs, Amsterdam 1947-1949 St. Cuneragroep
Theo Rem, Zeist    
Thijs Rem, Joure    
Philippe Rietmeijer, Amsterdam 1989-1991 Scouting Oost 1
Camille Rietmeyer, Amsterdam 1988-1998 Scouting Oost 1
Bart Rijkenberg, Purmerend 1968-1972 Zalige Mbagagroep
Hein Rijkenberg, Amsterdam 1969-1971 Zalige Mbagagroep
Peter Rijkenberg, Monnickendam 1973-1973 Scouting Oost 1
Ton Rijsenbrij, Mijdrecht    
Sandy Ris, Amsterdam 1988-1988 Scouting Oost 1
Remco Roersch, Zaandam 1960-1970 Zalige Mbagagroep
Angelique de Ronde, Diemen 1994-2000 Scouting Oost 1
Jan de Ronde, Diemen 1996-2005 Scouting Oost 1
Kees Roose, Lelystad 1951-1955 RafaŽlgroep
Hans Roovers, Lekkerkerk    
Thea Roovers, Hilversum    
Rob Ruder, Lelystad 1963-1968 Zalige Mbagagroep
Rob de Ruijter, Huizen 1960-1963 RafaŽlgroep
1964-1968 Zalige Mbagagroep
Sander van de Ruit, Zaandam 1986-1991 Scouting Oost 1
Ans van de Ruit - Schlepers, Hoorn NH 1956-1959 Zalige Mbagagroep
Silvana Ruiter, Amsterdam    
Franny Ruiter - Oeverhaus, Amsterdam 1979-1988 Scouting Oost 1
Pastor Henk Samsom, Weesp 1963-1964 Zalige Mbagagroep
Hester Schaap, Amstelveen 1973-1988 Scouting Oost 1
Menno Schaap, Duivendrecht 1982-1984 Scouting Oost 1
Petra Schaap, Amsterdam 1974-1984 Scouting Oost 1
Hans Schaap - Biekmann, Amsterdam 1947-1955 Zalige Mbagagroep
Loes Schaap - Scheers, Amsterdam    
Hans Scheers, Bussum    
Joke Scheers, Amsterdam    
LuciŽn Scheers, Broek in Waterland 1971-1972 Zalige Mbagagroep
1973-2007 Scouting Oost 1
Martin Scheers, Duivendrecht 1976-1985 Scouting Oost 1
Dennis Scheffer, Vinkeveen 1978-1989 Scouting Oost 1
Sander Scheffer, Diemen 1977-1996 Scouting Oost 1
Leo Scheijde, Zwaag 1961-1972 Zalige Mbagagroep
Peter Scheijde, Koog a/d Zaan 1956-1966 Zalige Mbagagroep
Thea Scheijde, Amstelveen 1954-1968 Zalige Mbagagroep
Ad van Schijndel, Meijel 1961-1967 Zalige Mbagagroep
Hans van Schijndel, Wijk bij Duurstede 1960-1970 Zalige Mbagagroep
Hetty van 't Schip, Amstelveen    
Ton Schipper, Diemen 1988-1990 Scouting Oost 1
Gaby Schipper - Bleekemolen, Diemen 1988-1990 Scouting Oost 1
Thea Schipper - Schneider, Vroomshoop    
Ria Schneider, Amsterdam    
Frank Scholing, Diemen 1962-1967 Zalige Mbagagroep
Herman Schopman, Amsterdam 1966-1973 Zalige Mbagagroep
Rob Schopman, Amsterdam 1965-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1973 Scouting Oost 1
T. Schopman - van Westerop, Amsterdam    
Ben van der Schot, Keijenborg 1959-1965 Zalige Mbagagroep
Ernst van der Schot, Diemen    
Jos van der Schot, Groningen    
Ed Schrikkema, Uithoorn    
Daan Seel, Amsterdam 2004-2005 Scouting Oost 1
Riny Slagt, Almere 1976-1982 Scouting Oost 1
Mark Smeele, Amsterdam    
Birgit Smiers, Amstelveen 1974-1980 Scouting Oost 1
Cas Smiers, Duivendrecht 1935-1939 Zalige Mbagagroep
Margriet Smiers, Diemen 1976-1983 Scouting Oost 1
Marie Josť Smiers, Veenendaal    
Nico Smiers, Amsterdam    
Jo Smout - Ram, Amsterdam    
Piet Snellenberg, Wijk bij Duurstede 1939-1949 Zalige Mbagagroep
Doortje Sol, Amsterdam 1988-1989 Scouting Oost 1
Corrinna van Someren, Zwaag 1973-1975 Scouting Oost 1
Martha van Someren, Duivendrecht 1973-1975 Scouting Oost 1
Robert van Someren, Bussum    
Maria Somers, Diemen 1972-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1997 Scouting Oost 1
Peter Somers, Diemen 1970-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1982 Scouting Oost 1
Rieni Somers - Bieringa, Amsterdam 1938-1940 Maria de la Luzgroep
Ria Somers - van de Haterd, Amsterdam 1994-2007 Scouting Oost 1
Huub Somers Jr., Amsterdam 1988-1990 Scouting Oost 1
Huub Somers Sr, Amsterdam 1973-1990 Scouting Oost 1
Esther Spiegelenburg, Amsterdam 1984-1990 Scouting Oost 1
Mariska Spiegelenburg, Aalsmeer 1983-1990 Scouting Oost 1
Mia Spiegelenburg, Amstelveen 1949-1954 Zalige Mbagagroep
Sharon Spiegelenburg, Amsterdam 1985-1990 Scouting Oost 1
Frans Spit, Barendrecht 1945-1955 Zalige Mbagagroep
Janneke van Splunter, Nieuwerkerk a/d IJssel 1988-1992 Scouting Oost 1
Trees Stalenhoef - Koopmans, Amsterdam    
Ben Stegers, Almere 1955-1964 Zalige Mbagagroep
Mary Stok, Vinkeveen    
Ellie Stok - Togni, Amsterdam 1971-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1975 Scouting Oost 1
Josť Stom, Amsterdam 1970-1972 St. Cuneragroep
1973-1974 Scouting Oost 1
Harry van Swinderen, Amsterdam 1977-1995 Scouting Oost 1
Elly Hooi Boon Tan, Amsterdam 1994-1994 Scouting Oost 1
Wendy Hooi Lee Tan, Amsterdam 1994-1994 Scouting Oost 1
Marian van Teeffelen, Duivendrecht    
Raymond Tekstra, Weesp 1977-1989 Scouting Oost 1
Marisa Tekstra - Zuidam, weesp 1975-1989 Scouting Oost 1
Mieke Termeulen, Zwanenburg 1979-1980 Scouting Oost 1
Ferdinand Thenu, Zuid-Oostbeemster    
Danny Tibbertsma, Uithoorn 1979-1989 Scouting Oost 1
Joke Tibbertsma, Muiden 1980-1982 Scouting Oost 1
Marc Tibbertsma, Muiden 1980-1985 Scouting Oost 1
A. Tiel, Amsterdam    
Peter Jan Tiggelman, Ede 1964-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1974 Scouting Oost 1
Bernadette Togni, Leiden    
Leo Togni, Amsterdam 1973-1980 Scouting Oost 1
1970-1972 Zalige Mbagagroep
Wim Togni, Landsmeer 1974-1977 Scouting Oost 1
Francis (Ciska) Tomson - Horstmanshof, Amstelveen 1968-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1973 Scouting Oost 1
Sebastiaan van Tongeren, Almere    
Carola Triest, Amsterdam 1988-1988 Scouting Oost 1
Sander Triest, Amsterdam 1988-1988 Scouting Oost 1
Erik Uljee, Amsterdam    
Morgan Unsworth, Amsterdam    
MichŤle van der Vaart, Diemen 1981-2007 Scouting Oost 1
Piet van der Vaart, Duivendrecht 1952-1956 Zalige Mbagagroep
Hans Vaes, Amsterdam    
Herman Valk, Zwolle 1935-1958 Zalige Mbagagroep
Peter van Veen, Almere 1979-1989 Scouting Oost 1
Ronald van Veen, Diemen 1977-1987 Scouting Oost 1
Diane Veldkamp, Driemond 1982-1990 Scouting Oost 1
Paul Verberne, Amsterdam    
Karin Verburg - Vlieger, Ouderkerk aan de Amstel 1986-1991 Scouting Oost 1
Veronica Verduijn, Amsterdam 1994-1994 Scouting Oost 1
Ton Verhaar, Koog aan de Zaan    
Tineke Verhaert, Utrecht 1964-1970 Zalige Mbagagroep
Yacintha Verkaik - Smiers, Amstelveen 1977-1978 Scouting Oost 1
Ingrid Vermie - Jansma, Zwaag 1968-1968 St. Cuneragroep
Cassandra Vogler - Jaakke, Amsterdam 1978-1978 Scouting Oost 1
Christiane Vriens, Almere    
Simone de Vries, Diemen    
Tine de Vries - Haen, Den Bosch 1947-1953 Maria de la Luzgroep
Wilma de Vries - van Hecke, Naarden    
Mirella van Vuuren, Amsterdam 1988-1990 Scouting Oost 1
Shirley van Vuuren, Amsterdam 1988-1990 Scouting Oost 1
Esther Warnaar, Diemen 1988-1990 Scouting Oost 1
Elma Wartenbergh, Amsterdam 1979-1988 Scouting Oost 1
Theo Weber, Apeldoorn 1950-1956 Zalige Mbagagroep
Fred Wegman, Voorschoten 1958-1964 Zalige Mbagagroep
Elly van Well, Schagen    
Herbert-Jan Wemelink Entink, Amsterdam    
Juliette Werkhoven, Breda 1978-1978 Scouting Oost 1
Frans Wesseling, Purmerend 1951-1959 Zalige Mbagagroep
Nel Westerlaken, Schoorl 1947-1960 St. Cuneragroep
Niek van Westing, Diemen 1985-1994 Scouting Oost 1
Sabeth van Westing - Bunck, Diemen    
Xandra Westra - van Hecke, Krommenie 1976-1978 Scouting Oost 1
Joop Wickel, Purmerend 1955-1967 Zalige Mbagagroep
Roberta van der Wielen, Diemen    
Jacqueline Wiersma, Diemen 1988-1999 Scouting Oost 1
Rob Wiersma, Diemen 1975-2004 Scouting Oost 1
Mirjam Wiersma - van Rheenen, Diemen 1990-2000 Scouting Oost 1
Arthur van Wijk, Purmerend    
Hans Wijngaard, Lelystad 1964-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1973 Scouting Oost 1
Peter Wijngaard, Bennekom 1968-1972 Zalige Mbagagroep
1973-1976 Scouting Oost 1
Frans Willekens, Leidschendam 1940-1949 Zalige Mbagagroep
Toos Willekens, Abcoude    
Anita Windig - Bos, Purmerend 1981-2003 Scouting Oost 1
Karin Wondergem - Schaap, Amstelveen 1976-1981 Scouting Oost 1
Elly Woortmeijer, Amsterdam    
Frans Woortmeijer, Amsterdam    
Janneke Woortmeijer, Diemen 1986-2003 Scouting Oost 1
Marieke Woortmeijer, Breda 1987-2000 Scouting Oost 1
Gerard Ygosse, Lelystad 1955-1966 Zalige Mbagagroep
Norbert Yocarini, Amersfoort 1957-1966 Zalige Mbagagroep
Paul Yocarini, Assen 1956-1969 Zalige Mbagagroep
Jolanda Zweers, Amsterdam    
Marcel Zweers, Amsterdam    
Monique Zweers, Amsterdam    
Ria Zweers, Amsterdam    
Sylvia Zweers, Amsterdam    

Laatste wijziging 23-08-2013